21 Mayıs 2024 Salı
Bioenerji Şifasının Amacı

Bioenerji Şifasının Amacı

Hüseyin DÜŞ
Hüseyin DÜŞ

Bioenerji Şifasının Amacı

En geniş anlamda, enerji şifasının amacı, danışanı kendi kendini iyileştirmesi için en uygun konuma getirerek dengeyi ve uyumu yeniden sağlamaktır.

Enerji iyileştirme yaklaşımları, tüm insan enerji sistemini açarak, bağlayarak ve dengeleyerek, tıkanmış enerjiyi dağıtmaya ve entegre serbest enerji akışını eski haline getirmeye odaklanır. Dengesizlikleri ve rahatsızlıkları gidermek, sağlığı geri kazanmak ve iyileşmeyi desteklemek için beden, zihin ve ruhun bütünleşmesine izin verir.  Bilimsel kanıtlar, enerji şifasının etkili olduğu önermesini desteklerken, gerçek bir deneyim bin kelimeye bedeldir. Çoğu danışan "daha hafif", "yükten kurtulmuş", "tazelenmiş" ve "sakin" hissettiklerini söyler. Birçoğu kaygı, keder ve depresyonun azaldığını, daha net bir benlik duygusuna sahip olduklarını bildirir.

Enerji şifası, yaşamınızı ve esenliğinizi iyileştirmenin pratik bir yoludur. Enerji şifası genellikle, danışanların hayatın zorluklarıyla yüzleşmek için gelişmiş enerji ile birlikte daha fazla netlik ve öz farkındalık hissetmelerine yol açar. Duygusal olarak mücadele eden insanlar korku, öfke, üzüntü veya keder gibi olumsuz duygularda azalma yaşayabilir. Her seans, başarmak istediğiniz şey için şefkatli bir destek sunar.

Enerji şifası terimi, dönüşümlü olarak enerji alanı, ruh bedeni veya aura olarak adlandırılan enerjik bedeninizi etkileyen çok çeşitli yöntemleri kapsar; bazen, enerjinizin güç ve kolaylıkla akmasına yardımcı olmak için aurik alanınızdaki blokajları ve gerilimi serbest bırakmaya yardımcı olan, enerjik bedeninize yönelik bir masaj olarak tanımlanır. Enerji şifası, insanlara ve diğer varlıklara doğuştan gelen bir beceridir ve farklı kavramsal çerçeveler olsa da en yaygın olanlardan biri çakra sistemidir. Çakralar vücudunuzdaki enerji merkezleridir.

Enerjiyi hareket ettirmek için nefesinizi kullanma eylemi olan nefes çalışması, enerjik sisteminize doğrudan bağlı olduğu için şifa için çok güçlü bir araçtır. Bunlar ayrıca zihin/beden/ruh kavramıyla harmanlanabilir ve zihnimizi ve bedenimizi temiz ve formda tutmanın yollarına daha aşina olsak da, enerji şifası ruhumuzu beslemeye ve dinlendirmeye, enerji sistemimizi çalışır durumda tutmaya odaklanır.

Şifacılar, kendileri ve başkaları için enerjiyi topraklamayı, yükseltmeyi veya hareket ettirmeyi öğrenmiş kişilerdir. Odak noktamız sizi "iyileştirmek" değil, bir şifa uygulayıcısının rehberliğinde rahatlamanıza, kendinizi açmanıza ve kendinizi iyileştirmenize yardımcı olacak güvenli ve enerji yüklü bir alan sağlamaktır.

Enerji şifa seanslarında genellikle çok az fiziksel temas vardır ama bu hiçbir şey hissetmeyeceğiniz anlamına gelmez. Enerji şifasını genellikle enerjik bedeninize bir masaj olarak tanımlarız ve seans sırasında karıncalanma, sıcaklık, soğukluk, basınç, seğirme, hücum veya çekme gibi fiziksel duygular hissedebilirsiniz.

Her insanın enerji sistemi, enerji verdiğinde veya aldığında farklı tepki verir, bu nedenle sonuçların doğası ve fark edilebilirliği farklıdır. İnsanlar genellikle, sanki fark etmeden taşıdıkları pek çok enerjik bagajı bırakmış gibi, kendilerini çok daha hafif hissettiklerini bildirirler. Bildirilen diğer etkiler, daha fazla netliğe sahip olmak, kendinden daha az şüphe duymak, sakinlik duygusu, sessiz bir zihin ve daha fazla öz farkındalıktır.YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar