17 Temmuz 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sezer’den Odunpazarı Belediyesine sert eleştiri

Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün 2023 yılı faaliyet raporunu sert bir dille eleştirdi.

Başkan Sezer yaptığı açıklamada;

2023 faaliyet raporunda Odunpazarı ilçemizde temizlik sorunu her geçen gün artarak devam ediyor. Bu sorunlar ilçemizde ve şehrimizde ciddi derecede hijyen kaynaklı sağlık sorunlarına zemin hazırlamaktadır. Odunpazarı Belediyesi'nin 2023 yılı faaliyet raporunda geçen şu açıklamayı sizlerle paylaşmak istiyorum. "Süpürme Faaliyeti kapsamında; gün içerisinde çeşitli faktörlere bağlı olarak kirlenen cadde ve sokaklar elle süpürme personeli ve süpürme araçlarıyla ilçe genelinde önceden hazırlanan süpürme programı doğrultusunda düzenli olarak temizlenmiştir." Ancak bahsi geçen alanların mevcut durumu da ne yazık ki içler acısı bir şekilde ortadadır. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a, faaliyet raporunda da yer verdiği bu açıklamaya ilişkin şunu sormak istiyorum. Odunpazarı ilçemizin mevcut hijyen ve temizlik durumundan memnun musunuz? Gelecek neslimiz olan evlatlarımızın bu kirli ortamlarda bulunmasından rahatsız olmuyor musunuz?

Bizlere Odunpazarı Belediyesi'ni denetleme yetkisini veren kıymetli hemşerilerimiz adına Odunpazarı'mızda yaşanan bu hizmetsizliğin ve basiretsiz yönetimin takipçisi olmaya devam edeceğiz.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar