19 Nisan 2024 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Parti’de temayül heyecanı yaşandı

AK Parti’de temayül heyecanı yaşandı
  • 27 Kasım 2023 Pazartesi
  • 1445 kez okundu

AK Parti 81 ilde eş zamanlı olarak belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. Temayül yoklaması için Eskişehir’e gelen AK Parti MKYK Üyesi ve Anlara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, “Bu dönem büyükşehir belediyesinde çok yakın olduğumuzu düşünüyoruz. En doğru adayın da burada belirleneceğine inanıyor ve güveniyorum” dedi.

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığınca Gökmeydan Spor Salonu'nda, 31 Mart 2024'te düzenlenecek Mahalli İdareler Seçimleri'ne yönelik temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı, 31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimler öncesi Gökmeydan Spor Salonu’nda temayül yoklaması yaptı. Yüzlerce parti üyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerden belediye başkan adayı olmak isteyen onlarca kişi arasından seçim yaptı. 

Birlik ve beraberlik içinde tamamlanan temayül sonuçları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunularak aday belirleme sürecinde etkin şekilde yararlanılacağı öğrenildi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar