17 Temmuz 2024 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Pınar Turhanoğlu Gücüyener belediye başkan aday adayı oldu

Pınar Turhanoğlu Gücüyener belediye başkan aday adayı oldu
  • 20 Kasım 2023 Pazartesi
  • 1546 kez okundu

Şehrimizin ve çocuklarımızın geleceğine yön verme sorumluluğunu üstlenmek için Tepebaşı Belediye Başkanlığına aday  adaylığımı sizlere sunmaktan onur duyuyorum.

Şehrimizin, dünyaya açılan bir kapı olmasını arzuluyorum. İnsana ve aileye, teknolojiye, üretime ve istihdama yapılan yatırımları, şehrimizin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlayarak, Eskişehir'in potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak istiyorum.

Birlikte, Eskişehir'imizi  daha gelişmiş ve her açıdan zengin bir şehir yapma düşüncesiyle yola çıkıyorum.

Bir anne olarak, İnanç'ın ve tüm çocuklarımızın daha iyi bir dünyada yaşamasını hayal ediyorum. Eskişehir'in, her bir sakini için daha konforlu, eşit imkanlar sunan bir kent olmasını amaçlıyorum.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılında, bu anlamlı dönemde, desteğinizle hep birlikte başaracağımıza inancım tam.

Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER kimdir?

1982 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans yine İşletme ve Felsefe Bölümlerinde lisans derecesi almıştır. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisans derecesini “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında almıştır.

2005 yılında başlayan siyasi hayatında, gençlik kolları ve kadın kolları sandık yönetim kurulu üyeliğinden başlayan pek çok görevde bulunmuştur.

2006 yılında AK Parti Eskişehir İl yönetim kurulu üyeliği, 2007 yılında Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı ve SKM başkan yardımcılığı, 2009 yılında il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın elinden sertifikasını almıştır. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

2014-2018 yılları arasında AK Parti İl Seçim İşleri Başkanı olarak görev yapmıştır.

2020-2023 yılları arasında AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev yapmıştır.

 

              28.         Dönem Milletvekili adayı olmuştur.

 

Evli ve İnanç’ın annesidir.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar