19 Nisan 2024 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Belediye kaynakları CHP adayları için gece gündüz kullanılıyor

Eskişehir’de seçim çalışmaları hız kesmeden devam ederken belediye belediye başkanları belediye kaynaklarını seçim için adeta seferber ettiler.

CHP Eskişehir Büyükşehir adayı Ayşe Ünlüce’nin reklamları belediye personeli tarafından belediye araçları kullanılarak asılırken vatandaşın kamerasına takıldı.

Daha öncede belediye de herhangi bir görevi olmamasına rağmen belediye görevlisi gibi vatandaşları ziyaret ederek vatandaşa belediye adıne sözler verdiği yerel basına yansıyan Ünlüce’nin reklamları bilboardlara belediye aracı ve personeli tarafıdan asıldığı kameralara yansıdı.

Diğer beledilerde seçim sloganlarını belediye adıyla panolarda kullanırken çeşitli organizasyonlarla seçim çalışmasının kaynaklarını belediye bütçeleri ile karşılamaya devam ediyorlar.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar