18 Haziran 2024 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

T3 Vakfı Başkan Yardımcısı İrem BAYRAKTAR AKSAKAL ESTܒyü Ziyaret Etti

T3 Vakfı Başkan Yardımcısı İrem BAYRAKTAR AKSAKAL ESTܒyü Ziyaret Etti
  • 6 Haziran 2024 Perşembe
  • 5648 kez okundu

T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve T3 Girişim Merkezi Koordinatörü Sayın İrem BAYRAKTAR AKSAKAL, ESTÜ’yü ziyaret etti. 4 Haziran 2024 Salı günü gerçekleşen ziyaret kapsamında, İrem Bayraktar Aksakal, ilk olarak TEKNOFEST yarışmalarına katılan ESTÜ’lü öğrenciler ve girişimciler ile ESTÜ Prototip Merkezinde bir araya geldi.

ESTÜ Prototip Merkezi Projesinin “Hızlandırıcı Programı” kapsamında desteklenen Start-Up/KOBİ ve girişimciler, inovatif projelerini ve Hızlandırıcı Programı sayesinde elde ettikleri başarıları İrem BAYRAKTAR AKSAKAL ile paylaştılar. TEKNOFEST Teknogirişim yarışmasında elde ettikleri birincilikler ile öğrenci ve girişimcilere ilham kaynağı olan iki ekip ise TEKNOFEST birincilikleri nedeniyle verilen destek sonrası, ortaya koydukları gelişmeleri, aldıkları yatırımları ve gelecekteki hedeflerini aktardılar.

Ziyaret sırasında ESTÜ Prototip Merkezi yetkilileri, İrem BAYRAKTAR AKSAKAL’a ESTÜ Prototip Merkezinin modern altyapısı, teknik donanımları, merkezde yürütülen projeler, merkezin çalışma sistemi, sunduğu imkanlar ve öğrenciler ile girişimcilere sağladığı destekler konusunda detaylı bilgiler verdi. İrem BAYRAKTAR AKSAKAL ise merkezin sunduğu imkanlar ve yapılan çalışmaların ülkemizin teknolojik gelişimine katkı sağladığına vurgu yaptı.

BAYRAKTAR: “ESTÜ ilebirliğini daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz”

Ziyaretin son bölümünde İrem BAYRAKTAR AKSAKAL, Rektör Prof. Dr. Sayın Adnan ÖZCAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, ESTÜ’nün de paydaşları arasında yer aldığı dünyanın en büyük teknoloji festivali olan TEKNOFEST'e ESTÜ’nün verdiği destekler, ESTÜ Proje Takımları Koordinatörlüğünün işleyişi, üniversite-sanayi ve üniversite-toplum faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ayrıca ESTÜ’nün inovasyon ve girişimcilik alanındaki vizyonu ile bu alanlarda yapılan çalışmalar değerlendirilerek, kurumlar arasıbirliklerinin güçlendirilmesi ve gelecekteki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İrem BAYRAKTAR AKSAKAL da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, T3 Vakfı olarak ESTÜ ilebirliklerini daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini ve gelecekte daha fazla ortak çalışmaya imza atmayı arzuladıklarını ifade etti.

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar