17 Ağustos 2022 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEDEC 2022 Fuar ve Konferansı, Türksat desteğiyle gerçekleşti

Savunma Sanayii Başkanlığı desteğiyle güvenlik ve savunma sanayi sektörüne yönelik olarak düzenlenen SEDEC 2022 Fuar ve Konferansı, 28 Haziran 2022 tarihinde ATO Congresium'da gerçekleştirildi. 

Türksat’ın iletişim desteği verdiği etkinliğin açılış töreni, Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’in açılış konuşmalarıyla başladı.  

Açılış töreninin ardından Türksat Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Demirel’in moderatörlüğünde “Güvenlik ve Uzay-Uydu Teknolojileri Paneli” gerçekleşti. Panele TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Selman Nas, Roketsan Genel Müdür Yardımcısı Sartuk Karasoy Airbus Genel Müdür Yardımcısı Bruno Lamarque, QSTC Genel Müdürü Gurvinder Chohan ve Telespazio Ürün Politikaları ve Geliştirme Başkanı Luca Petronzio katılım sağladı.

Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Alt Sistemleri konularında ulusal ve uluslararası tüm oyuncuları bir araya getiren SEDEC etkinliğinde, güvenlik, savunma ve uzay sektörleri ile dünyadaki yeni eğilimler ve ihtiyaçlar konuları değerlendirildi.  

Etkinlik, kamudan üst düzey yöneticiler ve uzman personeller ile özel sektörden temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.  SEDEC etkinliği 30 Haziran 2022’ye kadar devam edecek.
Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev