< TEI’nin Eğitime Desteği Sürüyor - Eskişehir Haberler
9 Aralık 2023 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TEI’nin Eğitime Desteği Sürüyor

TEI’nin Eğitime Desteği Sürüyor
  • 8 Kasım 2023 Çarşamba
  • 1220 kez okundu

Türkiye’nin lider motor şirketi TEI, sosyal sorumluluk çalışmalarında eğitime verdiği önemle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Okul öncesinden lisansüstü eğitime kadar çok farklı seviyelerde birçok farklı sosyal sorumluluk projesi yürüten TEI’nin; Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü desteği ve koordinasyonuyla hayata geçirdiği ve geleneksel hale getirdiği, her sene farklı okullarda devreye aldığı “Zekâ Atölyesi Projesi” kapsamında kazandırdığı zekâ atölyelerine bir yenisini daha ekledi.

Gerçekleşen açılış töreninde Odunpazarı Sücaaddin Veli İlkokulu ve 30 Ağustos Ortaokulu Zekâ Atölyesi’nin açılışı gerçekleştirildi. Törene Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürü Sinan Aydın, TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut F. Akşit, yöneticiler ve davetliler katıldı.

Törende söz alan Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürü Sinan Aydın yaptığı konuşmasında TEI’nin eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projelerinin önemini vurgulayarak “Bugün çok anlamlı bir açılış için buradayız. Şirketlerimizin eğitime vermiş oldukları destek oldukça önemli.” dedi.

Özellikle eğitim, çevre ve sağlık alanlarında pek çok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini paylaşan TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut F. Akşit, göreve geldiği günden beri İl Millî Eğitim Müdürlüğü destekleriyle çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini paylaşarak “Açılışını yaptığımız tüm projeler şehrimize ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar