2 Temmuz 2022 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tasarımın incelikleri öğretiliyor

Tasarımın incelikleri öğretiliyor
  • 18 Mayıs 2022 Çarşamba
  • 747 kez okundu

Eskişehir Sanayi Odası – ESO AKADEMİ tarafından düzenlenen Solidwork, CAD/CAM eğitimi başladı. 5 hafta boyunca toplam 80 saat sürecek eğitim yoğun ilgi gördü. Çok sayıda kursiyerin katılımlarıyla başlayan kursun ilk haftası tamamlandı. Katılımcıların Solidworks programının öğrenilmesini sağlayarak; işletmelerin tasarım departmanlarında, araştırma geliştirme ve ürün geliştirici pozisyonlarında, imalat süreçlerinde ve ilgili birimlerde çalışmayı kolaylaştırarak, minimum hatayla tasarım yapabilme kabiliyetinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitimde, Solidworks’a giriş ve iki boyutlu çizim, katı modelleme, montaj işlemleri, teknik resim çizimi, kalıp oluşturma gibi yetkinliklerin arttırılması için uygulamalar gerçekleştirildi.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar