30 Eylül 2022 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bahar Bilen Genel Başkan Vekili oldu

BAHAR BİLEN TÜRKİYE LOKANTACILAR,KEBAPÇILAR,PASTACILAR VE TATLICILAR FEDERASYON GENEL BAŞKAN VEKİLİ OLDU.

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen temsil ettiği meslek grubu adına hem pandemi öncesi hemde pandemi sonrasında yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı 2.ci dönem başkanlığını meslektaşlarının güvenini tazeleyerek rakipsiz olarak kazanmıştı.

Akabinde Türkiye genelinde yaptığı başarılı bir ekip çalışması neticesinde haziran ayında yapılan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu genel kurulunda yönetim kurulu üyesi olarak seçildi.  Federasyonun ilk toplantısında yapılan görev dağılımı sonucu yönetim kurulu arkadaşlarının teveccühü ile Bahar Bilen federasyon başkan vekilliği görevine layık görüldü.

 Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı olarak görev yapan Bahar Bilen, Eskişehir de yapmış olduğu başarılı çalışmalar neticesinde sahip olduğu deneyimi Federasyon çatısı altında yeni görevi kapsamında Türkiye genelinde bağlı 104 odanın gelişmesinde tecrübelerini aktararak sorumlu olacaktır.

Bilen “Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan Yeme içme sektörünün bir temsilcisi olarak, gerek Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanlığı süresince gerek Federasyon bünyesinde üstlendiğim misyonu, sektörün güvenini kazandığımı görmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon yönetiminde 2.dönem görev alarak edinmiş olduğum tecrübeler sonucu, hep birlikte ekip olarak tüm meslektaşlarımızın sorunlarına hakim olarak yasalar nezdinde haklarını savunacağız, sorunlarının üstesinden gelerek sektörümüzün sesi, gücü olacağız.

Bana bu görevi layık gören tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev