2 Temmuz 2022 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GSF öğrencilerinden “20. Geleneksel Öğrenci Panayırı”

GSF öğrencilerinden “20. Geleneksel Öğrenci Panayırı”
  • 18 Mayıs 2022 Çarşamba
  • 514 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin (GSF) “20. Geleneksel Öğrenci Panayırı” başladı. Geçtiğimiz dönemlerde pandemi sebebiyle ara verilmek zorunda kalınan panayır “Almadan Geçme” sloganıyla tekrar öğrencilerle buluştu.

Dekan Prof. Atalay: “Ziyaretçilerin ilgisi bizleri çok mutlu ediyor”

Öğrencilerin ve üniversite personelinin yoğun ilgi gösterdiği panayır hakkında görüşlerini dile getiren GSF Dekanı Prof. Rahmi Atalay şunları söyledi: “Uzun bir aradan sonra panayırın tekrar kurulması hem bizleri hem de öğrencilerimizi heyecanlandırdı. Fakültemizin tüm bölümlerinden katılımcı olarak başvuran öğrencilerimiz panayır stantlarında sanatsal ürünlerini ziyaretçilere sunuyor. Katılımcıların panayıra göstermiş oldukları özenle birlikte ziyaretçilerin de ilgisi artıyor ve dolayısıyla bu durum bizleri çok mutlu ediyor.”

Dr. Öğr. Üyesi Ateşli: “Uzun bir aradan sonra panayır öğrencilerle buluştu”

GSF Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Murat Ateşli ise “İki yıllık bir aradan sonra Mayıs ayının gençlik haftasında öğrencilerle bu panayırın planlamasını yaptık. Bu kapsamda öğrencilerimizin sanatsal ürünlerini ve tasarımlarını ziyaretçilere ulaştırmayı amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar