9 Şubat 2023 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SATRANÇ TURNUVASINA YOĞUN İLGİ

Geçtiğimiz hafta sonu MBA Okulları Eskişehir  Kampüsü’nde, Özel MBA Okulları, Türkiye Satranç Federasyonu, Odunpazarı Kent Konseyi ve ESEM Satranç Akademisi işbirliğiyle ödüllü atranç turnuvası düzenlendi.

Eskişehir ve çevre illerden 180 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvaya MBA Okulları Eskişehir Kampüs Müdürü Müge Selen Sarıca’nın ilk hamlesiyle start verildi.  Bir FIDE Hakemi, Ulusal Hakem ve il hakemlerinin görev yaptığı turnuva , 8,10 ve 14 yaş altı olmak üzere 3 kategoride gerçekleşti.  Turnuvanın paydaşlarından Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve ESEM Satranç Akademisi Yöneticisi Emel Aydemir de turnuvayı takip edenler arasındaydı.

  Turnuva açılışında konuşan MBA Okulları Eskişehir Kampüs Müdürü Müge Selen Sarıca: ‘’ MBA Okulları olarak Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımıyla her öğrencinin kişiselleştirmiş başarı tasarımına odaklanmaktayız. Önceliğimiz her bireyin kendi yapabilirlikleriyle ilerlemesi ve güçlü oldukları alanlarda derinleşmesi. Turnuva katılımcıları bu organizasyonda tam da bu enerjiyi ve bakış açısını yansıttı. Okulumuzda turnuvaya katılan tüm öğrencileri gönülden kutluyorum. Bu turnuvada bizimle işbirliği yapan Odunpazarı Kent Konseyi’ne ve ESEM Satranç Akademisi’ne teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru da böylesine önemli bir spor dalında, yoğun katılımla gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan MBA Okulları Eskişehir Kampüsü’ne, ESEM Satranç Akademisi’ne ve tüm katılımcılara teşekkür etti.  

Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde tüm kategorilerde birincilik elde eden öğrencilere bisiklet, ikincilik elde eden öğrencilere tablet ve üçüncü olan öğrencilere akıllı saat takdim edildi.Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev