18 Mayıs 2022 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Can Ataklı’dan İmamoğlu’na ağır sözler

İstanbul kar kabusu yaşarken balık lokantasına giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu eleştirilerin odağındaydı. Gazeteci Can Ataklı, İmamoğlu'nu çok sert dille eleştirdi. Ataklı, YouTube'dan yaptığı yayında şunları söyledi:

CHP'li birçok kişi de tongaya düştü. Yalan söylüyorlar, trol işi diye. Ondan sonra silmek zorunda kaldılar. Hatta silenlerin bazıları da İmamoğlu'na hakaret yağdırdı.

Burada kriz yönetememe karşı karşıyalar. Bu yanlış. İmamoğlu nasıl düşünmedi bilemiyorum.

Murat Ongun'un yurt dışında olmasına gelince. Bana göre çocuğun büyük talihsizliği. Büyük ihtimalle önceden bir şey planladılar. Olay patladı. Ama onun da sanki İstanbul'daymış gibi duruma hakimiz, ediyoruz falan...

"STRATEJİK DAVRANACAKSIN"

Ne oluyor şimdi? İmamoğlu'nun ilk geldiği dönemde İstanbul'da sel vardı, Bodrum'daydı. Elazığ'da depreme gittim, gelmişken çocuklar Sarıkamış'taydım oraya geçtim dediğin zaman... Bir kesimi ayaklandırıyor. Yağmurda Bodrum'da, depremde kar tatilinde, İstanbul'da kar krizinde de balıkçıda kafa çekiyor. Bunlara niye maruz kalasın ki kardeşim? Bu konularda daha stratejik davranacaksın.

"SALAK GİBİ KAR KÜREME ARACI GÖNDEİRRSEN..."

Salak gibi gideceğin restoranın önüne önceden kar küreme araçlarını gönderirsen, onlar 10 dakikada bir başkan gelecek ayıp olmasın diye kar küremesi yapınca, adamlar bütün işi gücü bıraktılar sanki İstanbul perişan oldu, tek nedeni basın danışmanının Cenevre'de olması, belediye başkanının da lokantaya gelmiş olması.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar